fbpx

Daria i Przemek

Szalona Młoda Para i szalona zabawa weselna w Enigmie

Daria i Przemek już na pierwszym spotkaniu dali się poznać jako nieszablonowi ludzie. Jednak w dniu ślubu zaskoczyli nas jeszcze bardziej ! Pełni energii, spontaniczności, niezwykle żywiołowi. Takie też było to piątkowe wesele w sali Enigma w Rzgowie.

Szalona Para Młoda

Przygotowania chociaż dosyć standardowo podzielone na ich wspólne mieszkanie gdzie ubierał się Przemek i dom rodzinny Darii, gdzie przygotowywała się Pani Młoda wskazywały od początku że to będzie wyjątkowy dzień w naszej fotografii ślubnej. Piszę “naszej” ponieważ nie zapominajcie, ze pracujemy także w duecie. Ponieważ ja przygotowywałem tego dnia film, cały reportaż ślubny jest autorstwa mojej wspaniałej i uzdolnionej Kingi !

Pan Młody ze świadkiem dosyc szybko wprawili się w dobry humor. Równie rozrywkowa atmosfera panowała u Darii. Tuż po Błogosławieństwie Młodzi zaskoczyli rodziców wspaniałymi, samodzielnie wykonanymi prezentami. Wychodzącą z kolei Parę Młodą zaskoczył … domowy zespół w składzie: tata Darii oraz wujkowie. Żeby nie zapomnieć tekstu był on spisany na kartce trzymanej przez pomocnika 🙂

Ślub w plenerze i czy burza pokrzyżowała nam szyki

Dzień zapowiadał się od poczatku burzowo, co rodziło liczne obawy, ponieważ ślub był plenerowy. Rozpoczął się on nawet o kilka minut wcześniej niż planowano, ponieważ zarówno Pani urzędnik jak i my (ja i Kinga) dostrzegliśmy nadciągającą ulewę. Udało się dosłownie w ostatniej chwili. Początki ulewy przyśpieszyły składanie życzeń.

Wesele okazało się wystrzałowe ! Zabawa była szampańska.

Zobaczcie zresztą jakie piękne na moment światło wyszło nam za oknem, z czego skwapliwie skorzystaliśmy i powstały magiczne ujęcia. Były oczywiście także zimne ognie.

Ponieważ Daria i Przemek są wielkimi miłośnikami żeglarstwa na weselu dominował klimat … żeglarski. Dość powiedzieć, że pierwszy taniec Młodzi zatańczyli w rytm szant “Hiszpańskie dziewczyny”.

Ślub i wesele: sala Enigma, Rzgów, ulica Łódzka

Zobaczcie zresztą sami …

Prev Paulina i Piotr
Next Monika i Wojtek

Comments are closed.