fbpx

Ewa i Mateusz

Reportaż ślubny Ewy i Mateusza pełen jest emocji i dbałości o detale. To właśnie sprawiło, że powstały niezwykłe zdjęcia.

Pani Młoda zadbała o wspaniałe dodatki, które wniosły mnóstwo miłości w ceremonię ślubną. Pan Młody zadbał o szalone i huczne wesele.

Zobaczcie na te wspaniałe dekoracje w kościele, detale które sprawiły, że ten ślub był wyjątkowy.

Państwo Młodzi na co dzień mieszkają w Warszawie, ale swój Wielki dzień zaplanowali w rodzinnych okolicach Skierniewic i Rawy Mazowieckiej. Ich wielkie wesele odbyło się w jednej z większych sal weselnych w województwie łódzkim – Sali Muza. Dzień był pochmurny ale podczas zabawy weselnej zauważyłem, że wyszło nieco zza chmur zachodzące już słońce. Postanowiłem więc “porwać” na chwilę Młodych na mały plener na zewnątrz. Kiedy znajomi Młodych zauważyli nas w ogrodzie, ten mały plener zamienił się w spontaniczną sesję z gośćmi.

Plener ślubny zrealizowaliśmy w skansenie w Maurzycach i parku romantycznym w Arkadii. Te dwa miejsca łączy ich niezwykłość, ale zarazem dzieli charakter. Maurzyce to przede wszystkim niesamowite niebieskie ściany, które sprawiają, że powstają wyjątkowe ujęcia. Zobaczcie na ostatnie zdjęcie – jak ten Mateusz cieszy się, że to już koniec sesji, a Młoda wciąż chciałby więcej i więcej i więcej …

Za wspaniały film odpowiadał Grzegorz z 21film – polecam.

Przygotowania: Skierniewice
Ślub: Kościół Rzymskokatolicki, Nowy Kurzeszyn 3, 96-200 Kurzeszyn
Wesele: Sala Muza, Rawa Mazowiecka

Zapraszam do obejrzenia zdjęć …

Fotograf ślubny, fotografie, ślub, fotograf na wesele, Łódź, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, sala weselna Muza, plener, Arkadia, Maurzyce, zdjęcia, wesele, fotografia, fotograf na wesele, reportaż ślubny.

Najnowsze zdjęcia ślubne znajdziecie na Facebook.

Jeżeli spodobały Wam się moje zdjęcia zapraszam do Kontaktu !

Prev Paulina i Maciej
Next Anna i Emil

Comments are closed.