fbpx

Anna i Paweł

Zobaczcie koniecznie pełne ciepła i emocji fotografie ślubne Państwa Kocyk. Niesamowite ujęcia z drona teraz także w pakiecie zdjęciowym.

Ania i Paweł chociaż na co dzień mieszkają w Warszawie, swój wyjątkowy dzień zaplanowali w Płocku – rodzinnym mieście Pani Młodej.

To był dzień pełen miłości. Spędzony w doborowym towarzystwie zaprzyjaźnionej ekipy 21film.

Państwo Młodzi na początku głównie stresowali się pogodą. Ceremonia ślubna miała się odbyć przed Hotelem Czardasz. Na szczęście pogoda dopisała, tak samo zresztą jak goście. Wesele było pełne cudownej zabawy. Na szczęście nie doszło do porwania Panny Młodej. To tradycja, która w Płocku i okolicach jest obecna na każdym weselu.

Zobaczcie także jak fajnie bawili się przy sesji zdjęciowej z wykorzystaniem śmiesznych gadżetów. To wszystko w cenie pakietu ślubnego.

Sesję plenerową zaplanowaliśmy w kilku miejscach. Zaczęliśmy od małe, ale pełnego uroku Zamku w Oporowie. Następnie trafiliśmy do nieco mrocznego lasu, a skończyliśmy w magicznym, skąpanym w zachodzącym słońcu – miejscu. Gdzie … ? Jeżeli jesteście ciekawi chętnie i Was tam kiedyś zabiorę. 

Przygotowania: Hotel Czardasz i dom Ani w Płocku
Ślub i Wesele: Hotel Czardasz, ul. Dobrzyńska 62b, Płock

Zapraszam do obejrzenia wyjątkowych zdjęć z wspaniałego wesela Ani i Pawła. 

fotografie ślubne

fotografie ślubne

fotografie ślubne

fotografie ślubne

#fotografslubnywarszawa #fotografslubnyplock #zdjeciaslubne #fotowytwornia #slubnaglowie #slub2020 #fotografiaslubna #slubneinspiracje #wedding #photographer #wesele #fotografnawesele #sukniaslubna

Najnowsze fotografie ślubne znajdziecie na Facebook

Zapytaj o ofertę !

Prev Joanna i Bartosz
Next Ewelina i Piotr

Comments are closed.