fbpx

Plener ślubny

NOWOŚĆ ! ZDJĘCIA ŚLUBNE Z DRONA !

Zdjęcia ślubne w plenerze kocham najbardziej. Dlatego, że są dla mnie wyzwaniem i przygodą. Wykonywanie zdjęć w niebanalnych miejscach, pozwala pobudzić wyobraźnię, pozbyć się sztywnych ram i odrzucić tremę. Zapraszam na wspólną wyprawę nad morze lub w góry, do parku i do miasta. Znajdę dobry pomysł dla każdego.

Przede wszystkim sesje plenerowe wyzwalają wielkie emocje i uczucia, które lubię utrwalać – a to jest przecież głównym celem moich zdjęć.

Nie wiecie gdzie pojechać na plener ślubny? Nic nie szkodzi. W mojej głowie są wciąż setki nie wykorzystanych pomysłów na wyjątkowe zdjęcia ślubne w plenerze. W przypadku zainteresowania moją ofertą, zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, aby przedstawić pełną ofertę i całe swoje portfolio. Rekomendowany fotograf ślubny zapraszam !

Koniecznie zobaczcie ten niesamowity gif z pleneru w Kolorowych Jeziorkach który znajduje się na końcu galerii zdjęć !

Najnowsze zdjęcia znajdziecie na Facebook.

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie na którym będę mógł zaprezentować niepublikowane materiały oraz fotoalbumy ślubne.

Jeśli nie macie pomysłu na plener – nic nie szkodzi. Chętnie coś podpowiem ! Robię także zdjęcia do przewodników po Polsce i znam mnóstwo niezwykłych miejsc na plenery ślubne.

Na co dzień mieszkam w Łodzi ale pracuję tam gdzie mnie zaprosicie ! 

Tagi: kolorowe jeziorka, rudawy janowickie, wodospad, dziki, szklarki, Karkonosze, morze, Gdańsk, Gdynia, Toruń, Warszawa, park, Łódź, Norwegia, wedding, destination, photographer, fotograf, plener, ślubny, fotografie, zdjęcia, kolorowe, rekomendowany. 

Zobacz więcej