fbpx

Karina i Piotr

Uwielbiam naturalność w czasie wykonywania zdjęć ślubnych. Tę lekkość i naturalne emocje zapewnili Karina i Piotr. Bez zbędnego spinania się czy nerwów. Wszystko potoczyło się całkowicie naturalnie. Zobaczcie także niezwykłe zdjęcia z drona, to zupełnie inne spojrzenie na fotografię ślubną.

Przygotowania były nieco nietypowe, ponieważ Karina i Piotr szykowali się we wspólnym mieszkaniu. Dlatego wykorzystaliśmy dwa oddzielne pokoje 🙂

Kościół przepięknie udekorowała Lawendowa Aksamitka czyli Paulina i Szymon, którym robiłem reportaż ślubny w 2020 r. Karin ai Piotr zaliczyli małe spóźnienie, więc udało się uchwycić wyjątkowy moment wypatrującego ich przed kościołem księdza. To jedno z moich ulubionych ujęć.

Warto zwrócić uwagę na szalone i spontaniczne zdjęcie przy torcie ! A zresztą podczas wesela było wiele naprawdę niezwykłych ale zupełnie naturalnych ujęć.

W czasie sesji poślubnej w plenerze wykorzystaliśmy do kilku ujęć także drona. Daje on zupełnie inne spojrzenie na Młodych i sytuację. To naprawdę wyjątkowe zdjęcia. Zresztą zobaczcie sami …

Przygotowania: Łódź
Ślub: Kościół pw. Niepokalanego Serca NMP i św. Antoniego Marii Klareta, Klaretyńska 11, 91-117 Łódź
Wesele: La Rocca, ul. Targowa 22, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Plener: same niezwykłe miejsca w tym zamek w Oporowie

Jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia – zapraszam do kontaktu

Prev Milena i Piotr

Comments are closed.