Cześć, fajnie, że tu jesteście ! Mam na imię Adam. Fotografia to pasja. Fotograf to zawód. Fotowytwórnia to połączenie pasji i pomysłu na życie. Dla mnie fotografia ślubna to nie weekendowe zajęcie, to moja pasja i zawód. Ja po prostu robię to co kocham.

Wykonując zdjęcia wkładam w nie cały swój talent i warsztat, a do każdego zadania podchodzę indywidualnie.

Uwielbiam reportaże ślubne, to moja specjalność. Fotografuję dla własnej przyjemności i na Państwa zlecenia. Piękne zdjęcia są pamiątką przywołującą wspomnienia i emocje …

Ciekawi świata znajdą także moje zdjęcia w przewodnikach PASCALA czy DEMARTU (Polska Niezwykła), a także na moim portalu podróżniczo-fotograficznym: Tam i z powrotem.

Na co dzień fotografuję na terenie województwa łódzkiego oraz Warszawy, jestem jednak otwarty na nowe wyzwania. Nawet te na końcu świata.

Konkrety:

› Pracuję na jasnych obiektywach stałoogniskowych, używając dwóch pełnoklatkowych aparatów marki Canon. Daje mi to swobodę działania i stanowi zabezpieczenie podczas każdego zlecenia.

› Przywiązuje duże znaczenie do bezpieczeństwa przechowywania danych. Już na etapie fotografowania Wasze zdjęcia są dublowane i nagrywane niezależnie na dwie karty pamięci, co wyklucza możliwość straty zdjęć na skutek uszkodzenia nośnika.

› Obrabiam zdjęcia tak aby były nasycone kolorami, czerń i biel wykorzystuję sporadycznie. Chcecie inaczej – dajcie znać. Dostosuję się do Waszych oczekiwań.

› Posiadam legitymację fotografa upoważnionego do rejestracji uroczystości liturgicznych niezbędną do pracy w Kościele.

Dziękuję za odwiedzenie strony i zapraszam do kontaktu !

facebook-icon-previewZapraszam na Facebook tam zawsze najnowsze zdjęcia.

Dziękuję za odwiedzenie strony i zapraszam do kontaktu.

FOTOGRAFIA • KURSY FOTOGRAFII

Łódź, fotograf wesele