fbpx

Patrycja i Piotr

Para Młoda miała bardzo blisko do kościoła i na salę weselną, ale niestety zupełnie nie dopisała nam pogoda na sesji plenerowej.

Ślub odbył się w kościele św. Wojciecha w Łodzi, a wesele nieodległym Dworku Amber. Oba miejsca są bardzo dużym wyzwaniem dla fotografa ślubnego. Tylko doświadczenie a zarazem kreatywność pozwoli na wykorzystanie ich potencjału. Mnie – nieskromnie pisząc – się to udało. Dworek Amber ma bardzo wąską przestrzeń do tańców. Kościół św. Wojciecha jest natomiast bardzo ciemny, a na dodatek ślub miał miejsce o godzinie 19, więc wychodząc z ceremonii na zewnątrz panował już mrok. To niestety uniemożliwiło wykonanie zdjęcia grupowego, do czego zawsze zachęcam Młode Pary po mszy.

Duży problem mieliśmy z sesją plenerową ze względu na fatalna pogodę. Niestety miejsca, które planowaliśmy były w tym czasie również zamknięte, dlatego trafiliśmy w końcu do Pałacu w Walewicach. To tam miał miejsce burzliwy romans Marysieńki z Napoleonem. W tych samych pokojach byliśmy i my. Sesja trochę romantyczna ale przede wszystkim szalona, oddaje idealnie charaktery Patrycji i Piotrka.

Przygotowania: Łódź
Ślub: Kościół pw. św. Wojciecha, ul. Rzgowska 242, Łódź
Wesele: Dworek Amber, Kolumny 153, Łódź

Zresztą zobaczcie sami …

Fotograf ślubny Łódź, Kościół św. Wojciecha w Łodzi, sala weselna Dworek Amber, plener ślubny Pałac Walewice, para młoda.

Najnowsze zdjęcia znajdziecie na Facebook.

Jeżeli spodobały Wam się moje zdjęcia ślubne zapraszam do Kontaktu !

Prev Kasia i Jakub
Next Paulina i Maciej

Comments are closed.