fbpx

Paulina i Piotr

Ślub i wesele w stylu rystykalnym

Naturalność, spontaniczność, nieszablonowosć, sielanka i cała masa pozytywnej energii – tak w kilku słowach można opisać rustykalny ślub Pauliny i Piotra, który mogłem sfotografować w słoneczny piątkowy dzień we wrześniu.

Rustykalne wesela mają w sobie nieopisany urok.

Przywodzą na myśl najprostsze i zarazem najsilniejsze uczucia, które targają młodą parą w tym magicznym dniu. Rustykalne dodatki podkreślają siłę natury, piękno świata, przywiązanie do korzeni, wagę przyjaźni i miłości.

Ślub odbył się w plenerze, w cieniu wysokich świerków i przy szumie płynącego strumienia.

Niezwykłego charakteru miejscu i weselu nadało oświetlenie drzew przez DJ Retro. Efekt był naprawdę … WOW ! To był wyjątkowy reportaż ślubny, w wyjątkowym miejscu jakim jest Przystanek Zofiówka. Chociaż jest tak blisko dużego miasta jakim jest Łódź to jest wystarczajaco daleko, aby poczuć spokój i leśne klimaty jakbyśmy byli gdzieś w odłegłych Bieszczadach.

Jednym z często ostatnio spotykanych akcentów na weselach był pokaz zimnych ogni. Cudowie oświetlone drzewa dodały kosmicznego efektu zdjeciom i całej scenerii.

Świetnie bawiłem się w dniu Waszego ślub, jesteście spontaniczni i tego się trzymajcie dalej ! Szczęścia, uśmiechów, niech każdy nowy dzień będzie dla Was nową, piękną przygodą! Do zobaczenia!

Ślub i wesele: Przystanek Zofiówka

Zobaczcie zresztą sami.

Prev Milena i Piotr
Next Daria i Przemek

Comments are closed.