fbpx

Wesele

Foto-Studio na Waszym weselu !

Jeśli szukacie fotograf na wesele, który w sposób kreatywny i ponadczasowy uchwyci najważniejsze momenty Waszego życia – to dobrze trafiliście. Podczas reportażu ślubnego wesele to ten czas, kiedy dzieje się najwięcej. Towarzyszę Wam zazwyczaj do końca oczepin/tortu czyli zazwyczaj do godziny 1:00. Po tej godzinie nie pukam jednak nerwowo w zegarek lecz pozostaję z Wami dalej.

Podczas wesela zachęcam także do krótkiej sesji plenerowej na przykład w ogrodzie sali weselnej lub w jej pobliżu. Taka sesja o zachodzie słońca lub już później to kolejne magiczne ujęcia, które będziecie wspominać latami.

Jeżeli spodobały się Wam moje zdjęcia zapraszam na niezobowiązujące spotkanie na którym będę mógł zaprezentować niepublikowane materiały czy przykładowe fotoalbumy.

Najnowsze zdjęcia znajdziecie na Facebook.

Foto-studio na Waszym weselu
W pakiecie ślubnym otrzymujecie ode mnie GRATIS sesję zdjęciową z goścmi. Może ona odbyć się z wykorzystaniem dodatkowych rekwizytów (śmieszne okular, peruki, tabliczki). To czy skorzystamy z tych gadżetów zależy od Was, można wykonać także sesję bez rozweselaczy.

Realizuję usługi głównie na terenie Łodzi, województwa łódzkiego i Warszawy. Podejmę jednak każde wyzwanie, nawet to najodleglejsze. Znajdziecie tutaj zdjęcia z wesel m.in. w takich salach jak Biały Pałac, Czarny Staw, Konstancja, YUCA, Agat, Dworek Amber oraz Dwór Artusa.

Tagi: Fotografia ślubna, fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, fotograf na wesele, Łódź, Zgierz, Stryków, Głowno, Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Brzeziny, Łęczyca, Ozorków, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, Łowicz, Dwór Kamionacz, Goszczanów.

Zobacz więcej

Przygotowania
Ślub
Plener