fbpx

Plener ślubny

NOWOŚĆ ! ZDJĘCIA ŚLUBNE Z DRONA !

Zdjęcia ślubne w plenerze kocham najbardziej. Dlatego, że są dla mnie wyzwaniem i przygodą. Wykonywanie zdjęć w niebanalnych miejscach, pozwala pobudzić wyobraźnię, pozbyć się sztywnych ram i odrzucić tremę. Zapraszam na wspólną wyprawę nad morze lub w góry, do parku i do miasta. Znajdę dobry pomysł dla każdego.

Przede wszystkim sesje plenerowe wyzwalają wielkie emocje i uczucia, które lubię utrwalać – a to jest przecież głównym celem moich zdjęć.

Nie wiecie gdzie pojechać na plener ślubny? Nic nie szkodzi. W mojej głowie są wciąż setki nie wykorzystanych pomysłów na wyjątkowe zdjęcia ślubne w plenerze. W przypadku zainteresowania moją ofertą, zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, aby przedstawić pełną ofertę i całe swoje portfolio. Rekomendowany fotograf ślubny zapraszam !

Koniecznie zobaczcie ten niesamowity gif z pleneru w Kolorowych Jeziorkach który znajduje się na końcu galerii zdjęć !

Najnowsze zdjęcia znajdziecie na Facebook.

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie na którym będę mógł zaprezentować niepublikowane materiały oraz fotoalbumy ślubne.

Jeśli nie macie pomysłu na plener – nic nie szkodzi. Chętnie coś podpowiem ! Robię także zdjęcia do przewodników po Polsce i znam mnóstwo niezwykłych miejsc na plenery ślubne.

Na co dzień mieszkam w Łodzi ale pracuję tam gdzie mnie zaprosicie ! 

Tagi: kolorowe jeziorka, rudawy janowickie, wodospad, dziki, szklarki, Karkonosze, morze, Gdańsk, Gdynia, Toruń, Warszawa, park, Łódź, Norwegia, wedding, destination, photographer, fotograf, plener, ślubny, fotografie, zdjęcia, kolorowe, rekomendowany. 

Zobacz więcej

Przygotowania
Ślub
Wesele