fbpx

Beata i Łukasz

Zdjęcia ślubne przekazują niezwykłe historie. Są zapisem chwil, emocji … wspomnieniami do których wraca się po latach. Ta historia zaczęła się inaczej niż wszystkie.

Zaczęło się tak: „Nie zaprosiła go na 30-te urodziny a później wzięli ślub”. To cytat z Gazety Weselnej, którą przygotowała Pani Młoda, a jednocześnie historia ich miłości w pigułce.

Wielka miłość nie zawsze zaczyna się od pierwszego wejrzenia, ale ważne że spotkanie doprowadziło tych dwoje przed ołtarz. Teraz już idą wspólną drogą.

Jak wyglądał ich dzień zobaczcie w reportażu ślubnym. Zdjęcia są pełne kolorów i emocji, które towarzyszyły przez cały dzień i wieczór wszystkim.

Niesamowitą atmosferę wesela zapewnił zespół Ace Voice. Zobaczcie zresztą sami te cudowne kolory, które sprawiły, że powstały niezwykłe zdjęcia ślubne. Wszystko to oczywiście  w pięknych wnętrzach Białego Pałacu w Niesięcinie. Mimo, że był to już chłodny październikowy wieczór jedną z atrakcji przygotowanych przez Beatę i Łukasza był pokaz zimnych ogni. To doskonała okazja do ciekawych zdjęć wieczorową porą.

Niezwykła, pełna kolorów i … ciepłej pogody sesja plenerowa odbyła się w skansenie w Maurzycach. Szalona sesja czy romantyczne ujęcia ? Zawsze pytam się Młode Pary o to jak ma wyglądać sesja w plenerze. W tym przypadku więcej było szalonych ujęć, ale oczywiście i tych romantycznych również nie zabrakło.

Przygotowania: Łódź – Zielony Romanów
Ślub: Kościół pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny, ul. Kościelna 9, Konstantynów Łódzki
Wesele: Biały Pałac, Niesięcin

Zresztą sami obejrzyjcie jak niezwykły to był dzień ślubu … zdjęcia ślubne pełne emocji i naturalnych barw – Zapraszam.

Najnowsze zdjęcia ślubne znajdziecie na Facebook

Szukasz fotografa ?

Prev Justyna i Adrian
Next Joanna i Bartosz

Comments are closed.