fbpx

Kursy fotografii

Kursy fotografii

Fotografia stała się dostępna dla każdego w stopniu w jakim nie była jeszcze nigdy. Fotografujemy rodzinę, dzieci, piękne krajobrazy, nasze otoczenie. Chcielibyśmy, aby zdjęcia były wyjątkowe i naprawdę dobre. Niestety nie zawsze tak jest. Nasze kursy fotografii pomogą Wam poznać swój aparat i techniki fotografowania.

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią czy już fotografujesz. Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego aparatu – chętnie doradzimy co powinieneś kupić. Na czas kursu istnieje możliwość wypożyczenia bezpłatnie lustrzanki.

Warsztaty mają charakter indywidualnych spotkań lub zajęć grupowych.

Miejsce kursów: Łódź.

Zajęcia indywidualne: dojazd na terenie Łodzi i Zgierza w cenie.

Jeżeli interesuje Cię kurs z zakresu fotografii lub obróbki zdjęć, a nie możesz go znaleźć w ofercie – skontaktuj się z nami !

Każdy z podanych kursów może odbyć się w formule indywidualnej, a także ON-LINE !

Podaruj kurs fotografii w prezencie. Wystawiamy kupony podarunkowe. Zapraszamy !

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi.

Jeżeli jesteś osobą bezrobotną, zarejestrowaną w dowolnym Powiatowym Urzędzie Pracy przysługuje Ci dofinansowanie do naszych zajęć z fotografii. Przygotowujemy wówczas indywidualnie rozpisany program kursu obejmujący tematykę, która Cię interesuje. Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu wniosku – zgłoś się do nas ! Pomożemy w złożeniu wniosku o dofinansowanie szkolenia.

Szukasz kursu fotografii ?