fbpx

Ceremonia ślubu

Fotowytwórnia jako fotograf na ślub to doskonały wybór. Wykonując zdjęcia wkładam w nie cały swój talent i warsztat, a do każdego zadania podchodzę indywidualnie. Wsłuchuję się dokładnie w słowa i oczekiwania moich klientów. To dla Państwa robię zdjęcia i to Wasza satysfakcja jest dla mnie najważniejsza.

Podczas ceremonii ślubu pozostaję ukryty w dyskretnym drugim planie. Dzięki odpowiednim obiektywom nic mi jednak nie umknie. Połączenie wieloletniego doświadczenia, wiedzy oraz pasji pozwala mi tworzyć wyjątkową fotografię ślubną.

Po ceremonii ślubu zachęcam zwykle do wykonania zdjęcia grupowego. Możemy je zrobić od razu pod kościołem lub przed salą weselną.

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie na którym będę mógł zaprezentować niepublikowane materiały czy albumy ślubne. Zapraszam do obejrzenia przykładowych zdjęć z ceremonii ślubu.

Najnowsze zdjęcia można zobaczyć na Facebook

Jeśli szukacie kreatywnego i doświadczonego fotografa – trafiliście idealnie. Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie na którym będę mógł pokazać przykładowe reportaże ślubne czy fotoalbumy.

Po ceremonii w kościele lub rzędzie stanu cywilnego zawsze polecam wykonać zdjęcie grupowe. Będzie ono doskonałą pamiątką dla Was i wszystkich gości.

Tagi: Fotografia ślubna, fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, fotograf na ślub, fotograf na wesele, Łódź, Zgierz, Stryków, Głowno, Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Brzeziny, Warszawa, Kutno, Płock, Wieluń, Pajęczno, Sochaczew, Łowicz, Żyrardów, Łęczyca, Ozorków, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, Łowicz, Fotowytwórnia, wedding, destination.

Zobacz więcej

Przygotowania
Wesele
Plener