fbpx

Przygotowania

Przygotowania

Reportaż ślubny to opowieść o uczuciach, emocjach oraz ludziach. Naturalnym początkiem każdej opowieści są właśnie przygotowania. To tutaj mamy okazję lepiej się poznać. Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który służy dobrym słowem, radą, rozładuje stres a przede wszystkim uchwyci każdą chwilę to dobrze trafiliście.

Jeżeli spodobały się Wam moje zdjęcia zapraszam na niezobowiązujące spotkanie na którym będę mógł zaprezentować niepublikowane materiały czy przykładowe fotoalbumy.

Najnowsze zdjęcia znajdziecie na Facebook

Lubię zdjęcia naturalne, nasycone żywymi kolorami z niewielką ilością pięknych ujęć czarno-białych. Na życzenie mogę przygotować zdjęcia w stylu boho, rustykalnym lub według Waszej koncepcji obróbki. Podczas reportażu staram się być niewidoczny, trzymam się z daleka, ale dzięki obiektywom oraz doświadczeniu żadna chwila mi nie umknie. Czasem coś podpowiem, czasem rozweselę dla poprawy nastroju.

W przypadku zainteresowania moimi zdjęciami zapraszam na niezobowiązujące spotkanie. Będę mógł na nim przedstawić niepublikowane materiały, całe reportaże czy fotoalbumy.

Ja po prostu robię to co kocham ! Szczególną uwagę przywiązuję do zabezpieczenia Waszych zdjęć. Dlatego już w trakcie reportażu zapisuję je tworząc jednocześnie kopię. Po powrocie do domu kopiowane są na co najmniej trzy niezależne dyski.

Zakres działania: Fotografia ślubna, fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, fotograf na ślub, fotograf na wesele, Łódź, Zgierz, Stryków, Głowno, Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Brzeziny, Łęczyca, Ozorków, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, Łowicz, Warszawa, Łowicz, Sochaczew, Żyrardów, Kutno, Wieluń, reportaż ślubny, rekomendowany, Gąbin, Płock.

Zobacz więcej

Ślub
Wesele
Plener