fbpx

fotografia nieruchomości

Fotografia i filmowanie nieruchomości

ZDJĘCIA Z DRONA TO INNE SPOJRZENIE NA FOTOGRAFIĘ NIERUCHOMOŚCI.

Posiadam uprawnienia do latania dronem. Zdjęcia z powietrza uatrakcyjnią Waszą ofertę. Pozwolą pokazać obszar i otoczenie.

Wykonuję sesje fotograficzne wnętrz i nieruchomości – dla osób i firm. Zapraszam, jeśli chcesz zaprezentować atrakcyjność i wyjątkowość wnętrz oraz architektury budynków na zdjęciach. Fotografuję obiekty mieszkaniowe, usługowe, biurowe. Zdjęcia obiektów przemysłowych o rożnej wielkości, przeznaczeniu i specyfice. Małe i duże mieszkania, apartamenty i domy. Hotele i pensjonaty, lokale usługowe, biura i biurowce, sklepy i pasaże handlowe. Wykonuję także zdjęcia hal fabrycznych i obiektów przemysłowych. Zdjęcia wewnątrz budynków i na zewnątrz, obiektów do sprzedaży, dzierżawy i na wynajem.

Dla klientów z branży turystycznej w moim portfolio znajduje się kilka tysięcy fotografii polskich krajobrazów, które mogą w idealny sposób uatrakcyjnić Waszą ofertę.

Chcesz, aby Twoja nieruchomość sprzedała się szybciej? Szukasz nowych najemców do mieszkania i potrzebujesz profesjonalnych zdjęć? Może jesteś właścicielem hotelu czy innego obiektu, który chcesz wypromować i zadbać o nowych klientów? Pamiętaj, że profesjonalna fotografia wnętrz czy lokalów może wpłynąć również na większe zyski, ponieważ piękne zdjęcia generują nie tylko na większe zainteresowanie, ale powodują, że np. mieszkania sprzedają się w wyższych kwotach.

Zapytaj o ofertę ! Współpracuję m.in. z Europilot (przewodniki po Polsce), Ocmer (budowa hal produkcyjnych i magazynowych), hotel/restauracja Agat w Łodzi, pensjonat Perla Mare w Krynicy Morskiej oraz Remax Polska (międzynarodowe biuro).

Ceny (foto + filmowanie) od 350 zł.

Łódź, woj. łódzkie. Cała Polska.

Filmujemy nieruchomości

Szukasz fotografa ?