fbpx

Angelika i Błażej

Ślub w katedrze. Wesele w Zofiówce.

Wesele Zofiówka

Zofiówka pod Tuszynem to świetne miejsce do wesel w innym stylu. Tutaj przeważnie goście smakują drinków na świeżym powietrzu, raczą się jedzeniem przy ognisku i swobodnie rozmawiają w otoczeniu drzew. To miejsce ma naprawdę leśny klimat !

Początek

To był piątek. Trochę deszczowy, pochmurny. Centrum Łodzi, tuż przy Dworcu Fabrycznym Angelika i Błażej mają mieszkanie. To tutaj postanowili przygotowywać się do swojego dnia ślubu. W mieszkaniu było gwarno, ponieważ oprócz rodziny Błażeja, zjawiła się także rodzina Pani Młodej z Białorusi. Udało mi się uchwycić tą swobodną atmosferę dokładnie tak jak to sobie zaplanowałem.

Ślub w katedrze

Państwo Młodzi niezwykłym Jaguarem dotarli do łódzkiej katedry. To tutaj postanowili powiedzieć sobie sakramentalne “TAK”. Bardzo lubię fotografować śluby w katedrze, ponieważ dzięki użyciu teleobiektywu mogę pozostać daleko, nie rzucać się w oczy co dla mnie jest najważniejsze. Uwielbiam także to światło przy ołtarzu i tę wspaniałą perspektywę, kiedy Młodzi nawet nie wiedzą, że mają robione zdjęcia. Schody przy wejściu idealnie nadają się do zdjęcia grupowego, a plac przed katedrą posłużył nam za miejsce do kilku ujęć z samochodem.

Wesele Zofiówka

To miejsce ma niezwykły, leśny klimat. Jest po prostu urocze. Piękne zachody słońca i ognisko o północy – no to jest super ! Miałem już kilka razy przyjemność fotografować w tym miejscu także śluby plenerowe i uwierzcie mi – dzieje się magicznie wtedy !
W ten piątkowy, pochmurny dzień – również dla nas zaświeciło na chwilę słońce. Wykorzystałem je do kilku ujęć plenerowych. Wyszło cudownie. Zresztą sami zobaczcie …

Jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia – zapraszam do Kontaktu

To tylko fragment reportażu. Zapoznajcie się z ofertą i przekonajcie jak wiele zdjęć Wam oddaję !

Prev Ewelina i Dominik
Next Iza i Artur

Comments are closed.