fbpx

Ewelina i Dominik

Wesele Czarny Staw

Przygotowania Ślub i Wesele Czarny Staw

Idealne miejsce na wesele czyli Czarny Staw w Nowym Adamowie niedaleko Łodzi to miejsce niezwykłe klimatem, pysznościami na stole i obsługą. Dzięki Ewelinie i Dominikowi mogliśmy wykonać niepowtarzalny reportaż ślubny. Mimo końcówki września wszystko udało się zgodnie z planem. Nawet pogoda dopisała …

Dwóch fotografów – dwa inne ujęcia, także z drona

Często dostajemy zapytania o reportaż ślubny wykonywany przez 2 fotografów. Zobaczcie zatem koniecznie nocne zdjęcia z krótkiego mini pleneru w dniu ślubu oraz unikalne zdjęcia ceremonii z drona – to wszystko w duecie z moją cudowną Kingą. Inne spojrzenie, inne ujęcia, inna wrażliwość – dlatego warto wybrać nasz duet na swój ślub. A przecież to nie było duże wesele – ok. 50 gości. Powstały jednak różnorakie ujęcia, a każdy znajdzie siebie na naszych zdjęciach.

Sesja narzeczeńska

Naszą przygodę z Eweliną i Dominikiem zaczęliśmy od sesji narzeczeńskiej wykonywanej w miejscu ich wesela czyli w Czarnym Stawie w Nowym Adamowie niedaleko Łodzi. Młodzi chcieli poznać nas bliżej a my chcieliśmy aby obyli się trochę z pozowaniem, chcieliśmy także pokazać im jak z naszej strony wygląda realizacja zdjęć.

Dlaczego należy pytać fotografa o wszystko ?

Pamiętam także te liczne telefony od Eweliny w związku z dogrywaniem szczegółów wesela. To bardzo ważne ! Dzięki temu fotograf podpowie Wam jak najlepiej zaaranżować salę weselną czy miejsce ślubu w plenerze. Podpowie Wam także co dobrze wychodzi na zdjęciach a z czego lepiej zrezygnować. Tym bardziej, że znamy Czarny Staw i wszystkie sale weselne i wiemy wszystko o ich oświetleniu. Tak było właśnie w tym przypadku – Ewelina wiedziała, że na sali Kaszmirowej gościliśmy w 2022 roku już kilka razy wcześniej.

Reportaż ślubny wesele Czarny Staw – sala Kaszmirowa

Cały reportaż ślubny zrealizowaliśmy w jednym miejscu – Czarny Staw, to tu wykonaliśmy zdjęcia z przygotowań, ceremonii ślubu i wesela.

Dzięki zaangażowaniu dwójki fotografów Młodzi otrzymali zróżnicowane ujęcia. Każdy moment ślubu oraz wesela jest utrwalony na fotografiach. Co najważniejsze – ponieważ Kinga skupiła się na zdjęciach ceremonii w altanie – ja mogłem wykonać ujęcia ślubu z drona. Dlatego właśnie Ewelina i Dominik otrzymali od nas wyjątkowe ujęcia z góry jak idą do ślubu.

Ze różnych względów nie udało nam się zrealizować jeszcze pleneru poślubnego – ale plany są wyjątkowe. Czekamy na wiosnę i mam nadzieję, że wówczas nasze wyjątkowe pomysły wdrożymy w życie a ja będę mógł podzielić się z Wami niesamowitymi zdjęciami ze ślubnego pleneru.

Mini plener w dniu ślubu to świetny pomysł

Dlatego zawsze zachęcamy Młodych do kilku ujęć w plenerze już podczas wesela. Czarny Staw jest wyjątkowy, ponieważ ma miejsca w których można złapać wyjątkowy klimat. Zobaczcie koniecznie ostatnie zdjęcia: czyż Czarny Staw Hotel nie wygląda cudownie nocą ? Wiem, że to ostatnie zdjęcie przyciągnęło do nas naprawdę mnóstwo nowych Młodych Par. Rok 2023 i 2024 stoi pod znakiem kolejnych wizyt w Czarnym Stawie.

Sesja poślubna Lubiąż

Sesję poślubną zrealizowaliśmy pół roku po ślubie. W pochmurny czerwcowy czwartek odwiedziliśmy wspaniałe opactwo cystersów w Lubiążu za Wrocławiem. Ponieważ sesja odbyła się w środku – pogoda nie miała znaczenia. Miejsce jest magiczne ! Piękne ruiny mieszają się z cudownym barokiem sali książęcej. To bez wątpienia spełnienie jednego z moich fotograficznych marzeń 🙂 Po sesji skoczyliśmy na przepyszne pierogi do karczmy tuż przy opactwie – polecam !

Gdzie na plener poślubny ?

Jeśli macie pomysł na nietypowe miejsce do wykonania sesji rodzinnej, sesji narzeczeńskiej czy też plenerowej sesji ślubnej, to dajcie znać. Jestem zawsze otwarty na propozycje i ciekawe pomysły! Ponieważ wykonuję zdjęcia do przewodników po Polsce, chętnie zaproponuję Wam wiele innych magicznych miejsc, niekoniecznie znanych szerokiej rzeszy turystów …

Jeśli spodobały się Wam moje zdjęcia – zapraszam do Kontaktu

Prev Laura i Piotr
Next Angelika i Błażej

Comments are closed.