fbpx

Ewelina i Piotr

Fotografia ślubna, a zwłaszcza plenery to wyzwanie ale i przygoda. Sesja ślubna w plenerze z Eweliną i Piotrem to była właśnie prawdziwa przygoda. Niesamowity klimat Dolnego Śląska i piękna polska jesień to przepis na cudowne zdjęcia ślubne.

Państwo Młodzi zaplanowali, że przygotowania odbędą się w miejscu wesela, czyli w Czarnym Stawie w Adamowie niedaleko Aleksandrowa Łódzkiego. W ich pokoju był wspaniały klimat, mnóstwo świetnej atmosfery i wspaniali oni … to przepis na idealne fotografie ślubne. 

Podczas wesela, jak zwykle, zaproponowałem Młodej Parze, krótką sesję w ogrodzie. Nie byli zbyt przekonani, ponieważ to był naprawdę chłodny wieczór. Mimo tego udało się wyczarować niesamowite zdjęcia, które idealnie oddają ich miłość.

Na sesję poślubną wybraliśmy się w kilka lokalizacji na Dolnym Śląsku. Zaczęliśmy od bardzo popularnego miejsca jakim jest Dziki Wodospad w Karpaczu. Możecie zobaczyć go u mnie na kilku sesjach, często odwiedzamy to miejsce. Tak samo zresztą jak cudowne Kolorowe jeziorka w Rudawach Janowickich. Tam także często zaglądam na zdjęcia ślubne.

Jednak absolutnym hitem okazał się Sokolik Duży. To moja autorska propozycja, wcześniej nie sprawdzana. Wejście na szczyt to niesamowite wyzwanie, chociaż nie takie trudne fizycznie. Zobaczcie zresztą sami jak to było. Podczas sesji wykorzystany został także dron do kilku ujęć panoramicznych.

Przygotowania: Czarny Staw, Nowy Adamów 95-070
Kościół: Kościół rzymskokatolicki p.w. Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, ul. Wojska Polskiego 3, Aleksandrów Łódzki
Wesele: Czarny Staw,  Sala Bursztynowa, Nowy Adamów 95-070

Zapraszam. PS: zobaczcie ten niesamowity GIF na końcu … jak oni się cieszą, ze mają siebie ! Uwielbiam takie fotografie.

#fotografslubnylodz #karpacz #dzikiwodospad #sokolikduzy #kolorowejeziorka #czarnystaw #adamow #aleksandrowlodzki #zdjeciaslubne #wesele

Fotografia ślubna – Najnowsze zdjęcia ślubne i nie tylko znajdziesz na Facebook

Zapytaj o Ofertę !

Prev Joanna i Bartosz
Next Monika i Wojtek

Comments are closed.