fbpx

Monika i Wojtek

Plener ślubny na Górze Zborów

Tym razem chcę się pochwalić cudowną jesienną sesją poślubną na Górze Zborów. Monika i Wojtek kochają góry ale ze względów logistycznych nie wybraliśmy Tatr lecz Jurę Krakowsko-Częstochowską i jej cudowne wapienne skały.

Spełnione marzenie

Góra Zborów od lat cieszy się ogromną popularnością wśród fotografów ślubnych. Sesja na niej była i moim marzeniem. Monikę znam od dzieciństwa więc namówienie jej na właśnie to miejsce nie stanowiło żadnego problemu. Młodzi wręcz zachwycili się moją propozycją. Dla mnie to było spełnienie marzeń.

Miejsce na plener ślubny

Często słyszę pytanie: Gdzie robimy sesję poślubną?
Jedni marzą o górach, inni o przepięknym zachodzie słońca, są tacy którzy chcą mieć zdjęcia nad morzem a jeszcze inni o zamku z prawdziwego zdarzenia. W moim portfolio znajdziecie miejsca zarówno blisko Łodzi jak i te dalej. Ponieważ robię także zdjęcia do przewodników po Polsce jestem w stanie wskazać Wam setki wspaniałych miejsc na plener poślubny w Polsce.

Mam katalog gotowych pomysłów na każdą porę roku. Wspaniały klimat osiągamy także dzięki ujęciom z drona.
Jeśli jednak interesuje was plener ślubny za granicą to kilometry nie stanowią dla nas żadnej przeszkody i z wielką chęcią pomożemy Wam zorganizować taką sesję (zobaczcie plener ślubny w Norwegii).

Wróćmy do pleneru ślubnego na Górze Zborów. Jesienne kolory i zachód słońca stworzyły bajkową scenerię do zdjęć.

Zobaczcie sami a jeśli i Wy chcecie taki plener – piszcie studio@fotowytwornia.eu lub dzwońcie 501 98 48 27. Zapraszam !

Prev Ewelina i Piotr
Next Ania i Mateusz

Comments are closed.