fbpx

Kasia i Jakub

Cóż to było za szalone wesele ! Państwo Młodzi przybyli z Anglii aby powiedzieć sobie tak w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi.

Łódź to rodzinne miasto Panny Młodej. Przygotowania odbyły się u rodziców Kasi w Dobieszkowie. Zresztą to właśnie rodzice Kasi, załatwiali wszelkie formalności związane z ich ślubem i weselem.

Dzień był upalny i pełno było śmiechu, gdy Pani Młoda wybiegła z sali ślubnej aby się napić. Skonsternowani goście byli przekonani, że nie dojdzie do ślubu, ale Młoda szybko wróciła. 

Wesele, które odbyło się w Białym Pałacu było naprawdę niezapomniane. W jego trakcie, jak zwykle zresztą, udało mi się namówić Młodą Parę na krótką sesję w ogrodzie. Naprawdę warto było wyrwać się na te kilka ujęć. Powstają wówczas naprawdę wyjątkowe fotografie, które są doskonałą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Przygotowania: Dobieszków
Ślub: Urząd Stanu Cywilnego, ul. Zgierska, Łódź
Wesele: Biały Pałac, Niesięcin

Sesję plenerową Kasia i Kuba chcieli koniecznie przeprowadzić w romantycznym Parku w Arkadii. To niezwykłe miejsce, które daje dużo możliwości dla kreatywnego fotografa ślubnego – takiego jak ja. To w ogóle był rok, kiedy niemal wszystkie Młode Pary wybierały właśnie Arkadię lub pobliski Pałac w Nieborowie na swoje sesje poślubne.

To tylko wybrane fotografie ślubne z całego reportażu.

Najnowsze zdjęcia możecie zobaczyć na Facebook.

Jeżeli spodobały Wam się moje zdjęcia ślubne zapraszam do Kontaktu !

Prev Agnieszka i Paweł
Next Paulina i Maciej

Comments are closed.