fbpx

Paulina i Maciej

Ach cóż to był za ślub i wesele chciałoby się zaśpiewać ! Paulina i Maciej na co dzień mieszkają we Wrocławiu i dlatego sesję plenerową wykonaliśmy w cudownym zamku Moszna oraz we Wrocławiu. 

Łódź to rodzinne miasto Pani Młodej dlatego ślub odbył się u Franciszkanów w kościele pw. Matki Boskiej Anielskiej na ulicy Rzgowskiej. Wspaniałe wesele odbyło się w sali Bachus w Czarnocinie. Państwo Młodzi popisali się niezwykłym i szalonym układem tanecznym.

Na plener wybraliśmy się do malowniczego zamku Moszna w opolskim. Kończyliśmy zaś wieczornymi zdjęciami we Wrocławiu, w którym na co dzień mieszkają Państwo Młodzi.

Zamek Moszna cieszy się dużym zainteresowaniem Młodych Par, ale jest to niezwykle wymagające miejsce dla fotografa. Trzeba mieć duże doświadczenie i umiejętności, aby nie pokazać tłumu turystów na zdjęciach oraz poradzić sobie z trudnym światłem.

Ślub: Kościół pw. Matki Boskiej Anielskiej, ul. Rzgowska 41A, Łódź
Wesele: Zajazd Bachus, ul. Główna 158, Czarnocin

W czasie wesela, które mieliśmy także okazję filmować – odbyła się sesja zdjęciowa z gośćmi. Nasze Foto-studio na weselu to idealny czas na szalone, śmieszne i niezapomniane zdjęcia, które są pamiątką zarówno dla Młodych, rodziny, jak i gości weselnych.

Zresztą zobaczcie sami …

Fotograf ślubny Łódź, Wrocław, zamek Moszna, plener, wesele, zdjęcia, fotografia.

Najnowsze zdjęcia zobaczycie na Facebook.

Jeżeli spodobały Wam się zdjęcia ślubne zapraszam do Kontaktu ! Reportaż w dniu ślubu wykonała moja współpracowniczka Kinga.

Prev Kasia i Jakub
Next Anna i Emil

Comments are closed.