fbpx

Laura i Piotr

Ślub i wesele W Szczerym Polu

Szalony dzień – niezwykli ONI ! Tak w skrócie można opisać dzień ślubu i wesela W Szczerym Polu nad Jeziorskiem a później pleneru poślubnego Laury i Piotra.

Początki znajomości

Poznaliśmy się na weselu Mileny i Piotra z którego relację możecie obejrzeć w Historiach Ślubnych. Laura i Piotr byli tam barmanami. Później jeszcze inni znajomi polecili moje usługi i tak spotkaliśmy się na ich ślubie … W Szczerym Polu, gdzie nad Jeziorskiem 🙂

Ślub i wesele W Szczerym Polu

Przygotowania, ślub i wesele w jednym miejscu ? Ktoś mógłby powiedzieć, ale masz super. Mnie też się tak wydawało. Ale jak zwykle okazuje się, że gdy mamy za dużo czasu, to później zaczyna nam go brakować. Ślub rozpoczął się z 15minutowym opóźnieniem, ale warto było czekać. Piękne okoliczności, łzy wzruszenia, cudowna atmosfera i mnóstwo gości – to przepis na idealne zdjęcia.

Ci niesamowici Ace of Voices !

Zabawę weselną na maksa rozkręcili Ace of Voices – super muzyka, niesamowite światło !Podczas wesela zawsze zachęcam do zdjęć Pary Młodej z gośćmi. Tym razem taka sesja odbyła się tuż przed salą i … to było prawdziwe szaleństwo. Był dym !

Plener poślubny – Pałac Ostromecko

Równie niesamowity był dzień pleneru ślubnego. Właścwie do ostatniej chwili trwał wybór lokalizacji – dlatego, że za dużo fajnych miejsc zaproponowałem i Laura nie mogła się zdecydować na jedną !

Wybór padł na pałac Ostromecko pod Bydgoszczą. To miejsce znacie z filmu Wojciecha Smarzowskiego “Wesele”, a ja odwiedziłem to miejsce rok wcześniej. Właściwie to dwa pałace, a z tarasu jednego z nich rozpościera sie cudowny widok na okolicę i Wisłę ! Cudowne, miękkie światło i … brak innych par ślubnych oraz turystów sprawił, że cały teren mieliśmy do naszej dyspozycji.

Mam nadzieję, że i Wam przypadną do gustu efekty plenerowej sesji ślubnej. Magia tych zdjęć jest niesamowita! Piękno natury i piękno zabytków to zdecydowanie najlepsze tło do wyeksponowania piękna Pary Młodej podczas sesji ślubnej.

Gdzie na plener poślubny ?

Jeśli macie pomysł na nietypowe miejsce do wykonania sesji rodzinnej, sesji narzeczeńskiej czy też plenerowej sesji ślubnej, to dajcie znać. Jestem zawsze otwarty na propozycje i ciekawe pomysły! Ponieważ wykonuję zdjęcia do przewodników po Polsce, chętnie zaproponuję Wam wiele innych magicznych miejsc, niekoniecznie znanych szerokiej rzeszy turystów …

Jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia zapraszam do Kontaktu

Prev Ania i Mateusz
Next Ewelina i Dominik

Comments are closed.