fbpx

Viki i Adrian

Ceremonia ślubu i wesele Pałac Pstrokonie

Plenerowy ślub w Pałacu Pstrokonie

Viki i Adrian zdecydowali się zorganizować swój ślub i wesele w ogrodzie Pałacu Pstrokonie. I to był strzał w przysłowiową dziesiątkę ! To miejsce urzeka ciszą, spokojem, bliskością natury. Jest tutaj pełno drzew, duży park a tuż obok płynie Warta. Sielsko i anielsko. Zarazem znajduje się blisko autostrady którą można dojechać z całej Polski.

Ślub i wesele we włoskim stylu

Nie był to jednak standardowy dzień ślubu. To było przyjęcie w prawdziwie włoskim stylu. Goście zostali zaproszeni jeszcze na długo przed ślubem. Ja – fotograf, stoły pełne przekąsek, proseco w pianinie i przyczepa foto-budka – to atrakcje jakie na nich czekały. Od początku czuć było atmosferę chilloutu, słychać było gwar rozmów i śmiechów.
Goście i Młodzi dali się porwać atmosferze tak, że ledwo z panią urzędnik udało nam się wszystkich zaprosić pod drzewo na ceremonię ślubu.

Ceremonia ślubu w ogrodzie

Jaka była sama ceremonia ? Dokładnie taka, jak Viki i Adrian. Pełna śmiechu, wzruszeń, nieco szalona. Odbyła się pośród zieleni i najbliższych osób. Było wspaniale i wyjątkowo !

Plener od razu po ślubie ?

Jak najbardziej ! Już wcześniej z drona zauważyłem drzewo leżące w wodzie i od razu miałem szalony plan aby położyć na nim Młodych. Nieco zaniepokojony czy Viki i Adrian podzielą moją fascynację drzewem przedstawiłem im mój pomysł. Uwielbiam ich ! Zgodzili się bez mrugnięcia okiem, ba ! cóż za rzeczy oni wyczyniali na tym drzewie ! Taka Młoda Para to skarb. Sesja plenerowa w zaledwie kilka minut po ceremonii ślubu … no szalony dzień.

Wesele w ogrodzie Pałacu Pstrokonie

Potem były drinki, muzyka z głośnika w tle, szalona sesja z gośćmi o zachodzie słońca, spontaniczne łapanie chwil. Nawet świadkowie i rodzice załapali się na oddzielne sesje.
To był wyjątkowy dzień ślubu. Zobaczcie reportaż do ostatniego zdjęcia, a sami się przekonacie że było inaczej niż zwykle. A pisałem już, że to był … czwartek 🙂

Gdzie na plener poślubny ?

A co jeśli nie mieliśmy ślubu w Pałacu Pstrokonie a chcielibyśmy żebyś zrobił nam zdjęcie z drona na drzewie ? Nie ma problemu. Możemy Wasz plener poślubny wykonać w ogrodzie Pałacu Pstrokonie. Tak jak zrobili w tym roku Weronika i Łukasz, zachwyceni zdjęciem jakie zrobiłem na poniższym ślubie.

Przygotowania, ceremonia ślubu i wesele: Pałac Pstrokonie nad Wartą

Jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia – zapraszam do Kontaktu

To tylko fragment reportażu. Zapoznajcie się z ofertą i przekonajcie jak wiele zdjęć Wam oddaję !

Prev Iza i Artur
Next Marlena i Karol

Comments are closed.